Mowimy Po Polsku!

Wszystko co robimy dla innych robimy dla siebie.” ~ Jan Paweł II

“Żaden Stan nie może odebrać żadnej osobie życia, wolności, czy własności, bez procedury prawnej; nie może zabronić żadnej osobie w obrębie stanowych granic równej ochrony prawnej.” ~U.S. Constitution, the Fourteenth Amendment, Section 1


MMK_0268Witamy Państwa bardzo serdecznie w naszej kancelarii!

Drodzy Państwo, nasza kancelaria zajmuje się sprawami imigracyjnymi, rodzinnymi i wypadkami.

Sprawy imigracyjne obejmuja między innymi: petycje na zieloną kartę przez rodzinę lub przez pracę, petycje na obywatelstwo, usunięcie 3 lub 10 letniej kary, zatrzymanie spraw deportacyjnych, petycje na deferral program (“Dream Act”) itd. W razie potrzeby oferujemy dostęp do polskiego tłumacza który z nami wspołpracuje i który zajmie się tłumaczeniem Państwa dokumentów.

Sprawy rodzinne obejmują rozwody, opiekę nad dziećmi, opłaty na dzieci, zmiany w opiece i opłatach na dzieci, itd. Jeśli ktoś Państwa obraża lub grozi rękoczynem i czujecie się zagrożeni pomożemy zdobyć EOP (emergency nakaz sądowy zabraniający tej osobie zbliżania się do Pani/Pana).

Wypadki samochodowe, przy pracy, upadki, itd. Dla nas nie ma czegoś takiego jak maly wypadek. Proszę pamietać z dobrym adowkatem dostaniecie Państwo wieksze odszkodowanie niż jeżeli ktoś by chciał sobie sam załatwiać sprawę.

Możecie do nas dzwonić w każdej sprawie, jeśli to nie będzie dziedzina którą się zajmujemy, chętnie kogoś polecimy.

W sprawach, które zajmują dluższy czas, szczególnie jeśli chodzi o sprawy imigracyjne, jesteśmy z Państwem od początku do końca. Podchodzimy do Waszych spraw konkretnie, agresywnie i efektywnie. Macie do nas dostęp praktycznie 24 godziny na dobę.

Zapraszamy również do naszego Blog’u gdzie będziecie Państwo mogli śledzić rozwój spraw odnośnie reformy imigracyjnej. Będziemy informować na bieżąco co nowego w tej i innych dziedzinach prawa.

Zapraszamy!

Patrycja R. Karlin